Geleceğimiz olan çocuklarımıza başta güvenlik ve konforlu bir ulaşım sağlayan Atatur, bugüne de birçok özel okula ve devlet okuluna çözüm ortağı olmuştur.

Atatur Taşımacılık, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği Şartları'nı ve Karayolları Trafik Kanunu'ndaki maddeleri sağlayan 10 yaşını geçmemiş araç filosunun tüm araçlarının periyodik bakımlarını düzenli olarak yetkili ana servislerine yaptırmaktadır.

Personel seçme konusunda da son derece hassas davranan Atatur, personelini çocuk sahibi olan, sabıkası bulunmayan, en az 5 yıl konusunda deneyimli, alkol ve sigara kullanmayan, evlilik yapmış kişiler arasından özenle seçmektedir. Aynı zamanda her bir Atatur Personeli, en az 5 yıllık E sınıfı Sürücü Belgesi, Psikoteknik Değerlendirme Belgesi, SRC Mesleki yeterlilik 1 ve 2 belgesi sahibidir.

Tüm okul servis araçlarında araç takip sistemi bulunmaktadır. Bu sayede araçlar 7 gün 24 saat araç takip sistemi ile harita üzerinden izlenebilmektedir. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak servis aracının erken gelmesi veya geç kalması gibi durumlarda veliler daha planlı hareket edebilmektedir.

 

atatur_ogrenci_tasimaciligi