GEÇMİŞTEN BUGÜNE ATATUR

ATATUR, bulunduğu Manisa Akhisar ilçesinde 1997 yılında kurulmuştur. Personel, öğrenci taşımacılığı yanı sıra şehiriçi/ şehirlerarası ve yurtdışı dahil olmak üzere yolcu turizminde mevcut sektördeki öncü firmalardan biridir.

HİZMETLERİMİZ

PERSONEL TAŞIMACILIĞI ALANINDA; 24 yılı aşan birikim ve deneyimle bulunduğu ilde sözleşmesini imzaladığı her firmanın personelini son teknolojik,modern,bakımlı araç filosu ve tecrübeli personel kadrosuyla birleştiren kaliteli hizmet anlayışı ile taşımacılık sektörüne getirdiği yeniliklerle yerli/ yabancı lider kuruluşlara hizmet vermeye devam eden yenilikçi bir firmadır.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI ALANINDA; Kurulduğu günden bugüne özel okullar ve devlet okulları öğrenci taşımacılığında modern, bakımlı ve okul paketli statüsündeki araçlar ile deneyimli ve verimli kadrosuyla hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmış bu yönde ilerlemeye devam etmektedir.

YOLCU TURİZMİ ALANINDA; Şehirler arası ve yurtdışı dahil olmak üzere seyahat,gezi ve organizasyonlarda yolculuklar için gerekli tüm belge ve gereksinimleri

bünyesinde barındıran farklı yolcu kapasitelerindeki modern,teknolojik,bakımlı araçlarla profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

NEDEN ATATUR?

  • 24 YILIN VERMİŞ OLDUĞU DENEYİM
  • KALİTELİ VE DENEYİMLİ PERSONEL KADROSU
  • EN YENİ VE MODERN ARAÇLAR
  • BÖLGEDEKİ EN GENİŞ FİLO

Onlarca mutlu referans ile "İnsan Taşıma"nın ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz.

Saygılarımızla

ATATUR LTD ŞTİ

atatur_kurumsal_yonetim